Svoji svatbu brali Colin Farrell a Amelia Warner jen jako zážitek z dovolené!

Uzavřít manželství je napadlo, když spolu byli na ostrově Bora Bora.

Některé vztahy slavných lidí jsou jen chvilkové, i když dojde ke svatebnímu obřadu. Ten, který prožili herec Colin Farrell (45) a zpěvačka a herečka Amelia Warner (39) ale nebyl myšlen vážně.

Atraktivní herci mívají často bouřlivý osobní život a v tomto směru není Colin Farrell (45) výjimkou. Přesto je doposud svobodným mládencem, i když jednu svatbu a manželství vlastně prožil. Odehrálo se to už před dvaceti lety, všechno mělo krátké trvání, a jak se ukázalo, nešlo vlastně ani o legální obřad.

Vzal si příklad ze sestry

Irský herec často ve filmu ztvárňoval bouřlivé typy, které mají problémy a jejichž životem prochází hodně žen. O tom Colin něco věděl, protože jeho soukromí bylo podobné. Než se stal hercem, zdálo se, že bude následovat příkladu svého otce a strýce. Ti byli profesionálními sportovci a Colin měl před sebou kariéru fotbalisty.

Nakonec si ten příklad vzal ze své sestry. Ta studovala v Anglii herectví a on se tím nechal inspirovat. Začalo se mu dařit na

Zbývá vám 78% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden