Svoji ženu má Jiří Bartoška rád, ale domácím pracím se úspěšně vyhýbá!

Životní lásku potkal náhodně v Brně na ulici!

Na své kariéře začal Jiří Bartoška (72) úspěšně pracovat už v 70. letech, ale teprve role v seriálu Sanitka z něho udělala miláčka národa. Až dodnes pak zůstal hvězdou, které se velké skandály vyhýbají.

O herce Jiřího Bartošku (72) se dívky živě zajímaly už od školních lavic. Vytvořil si k tomu tenkrát pověst rebela a průšviháře, což holky samozřejmě přitahovalo. „Když se o vás mluví ve sborovnách a na chodbách, tak vám to dá doporučení,“ vzpomínal. A o Jiřím se ve škole mluvilo hodně.

Zatímco ostatní kluci byli hodní a nezajímaví, on měl trojku z chování za neomluvené hodiny. A už tehdy k němu patřily cigarety, které byly něčím jako vstupenkou do dospělé společnosti. Dost z toho klukovství v něm

Zbývá vám 89% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden