Svoji ženu si nechal Luděk Sobota schválit od známého odborníka!

Do osmnácti let se bál seznamovat se ženami, ale pak to rozjel!

Pro populárního herce a baviče Luďka Sobotu (77) nebyla Adriena (58) jeho první manželkou. Každopádně se ale stala nejdůležitější ženou jeho života pro dobré i horší časy.

V roce 1974 měla v českých kinech velký úspěch komedie Jáchyme, hoď ho do stroje! Hlavní hvězdou byl Luděk Sobota. Adrieně, kterou si později vzal za ženu, bylo v té době teprve čtrnáct. Film viděla dokonce třikrát. Určitě by jí ale nenapadlo, že za pár let v oblíbeném komikovi najde celoživotní lásku.

První manželství bylo zbytečné

O něco později natáčel Luděk další film, s názvem Hodinářova svatební cesta korálovým mořem. Adriena tehdy už studovala na filmové škole v Čimelicích. Do barrandovských studií přijela na dvoutýdenní praxi.

„Dělala jsem klapku, ale moc mi to nešlo,“ přiznala a upřesnila: „Vždycky, jak jsem s tím práskla, tak se křída rozletěla až do kamery.“ Víc než její práce zaujal Luďka atraktivní vzhled.

Začal s Adrienou

Zbývá vám 77% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden