Svou lásku si museli opravdu tvrdě vybojovat!

Asi jen málokdo by čekal, že si vážená slovenská herečka Hana Gregorová (68) najde po smrti milovaného manžela Radoslava Brzobohatého (†79) o třicet let mladšího partnera a společně se postarají o jeden z největších mediálních skandálů.

Ani ona sama podobně kontroverzní známost neplánovala. Vždyť ještě před několika málo lety tvrdila, že si po svém boku neumí jiného muže, nežli Brzobohatého představit. „Myslím, že je málo mužů, kteří by si troufli, když je laťka nastavená tak vysoko,“ nechala se tehdy slyšet herečka.

Ondřej Koptík se ale odvážil a nezabránil mu v tom ani fakt, že byl v té době ženatý táta dvou malých dětí. Gregorová se zpočátku vztahu bránila, nakonec podlehla a za své rozhodnutí nejednou tvrdě zaplatila. Zdá se ale, že všechna prožitá příkoří partnery nakonec stmelila natolik, že je dnes

Zbývá vám 88% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden