Svou svatbu dokázali utajit, velkou lásku ale nezapřou

Sblížili se během společné práce, při natáčení filmu. byť byli v té době oba zadaní, rozhodli se, že zůstanou spolu a Udělali dobře.

Vztah známého hereckého páru je neustále plný temperamentu, humoru, ale zejména lásky, která jim kvete už osmadvacet let.

Poprvé ho zaznamenala na televizní obrazovce. Právě dávali Dívku na koštěti, a kdyby prý tehdy Ivaně Chýlkové (58) někdo řekl, že toto bude jednou otec jejího dítěte, hlasitě by se rozesmála.

Když ji o několik let později s Janem Krausem (68) svedla dohromady společná práce na filmu Trio, ukázalo se, že on je její osudový muž. A tak se z hereckých kolegů stali partneři, a v průběhu let i rodiče a manželé.

Jan Kraus se narodil roku 1953 v Praze, do rodiny, která měla za sebou čerstvou a bolavou historii. Tatínek, pocházející z židovské rodiny, prožil několik

Zbývá vám 91% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden