Svůj šatník můžete osvěžit i uprostřed zimy

Jarní kolekce jsou ještě daleko? Nevadí, dopřejte si módní trendy ještě v aktuálních zimních kolekcích. Nabídka obchodů je bohužel často nepřehledná a mnohdy není jasné, co je jen výprodejem z loňských zásob a co aspiruje na skutečnou módní novinku. Poradíme vám proto, jaké kousky se aktuálně nosí a s čím naopak bez pardónu šlápnete vedle.

Ještě vloni byly regály plné zvířecích potisků v čele s leopardími vzory. Bohužel tahle kombinace sluší zpravidla jen štíhlým ženám, ze všech ostatních udělá – slušně řečeno – krabici. To letos jsou trendy mnohem univerzálnější. A i když odkazy na zvířecí říši ještě sem tam drápky vystrčí, prim hrají docela jiné vzory.

Vítej retro aneb puntíky a pruhy, kam se podíváš


Ve světě módy tvoří takový ostrůvek jistoty. Puntíky slušely už našim babičkám a co pár let se s železnou pravidelností vrací. Pokud na ně vsadíte, získáte do svého šatníku vcelku univerzální kousek. Tentokrát letí absolutní klasika – světlé puntíky na tmavém podkladu, maxi vzory nebo mix obojího. Psychedelické duhové kombinace z dřívějška jsou už naštěstí dávnou minulostí.

A zdaleka nepatří jen létu! Dopřejte si puntíky na zimních šatech, teplé sukni či roláku. K mání jsou dokonce i rafinovaně vzorované bundy. Pozor však na jediné – buřtíkovitý střih. Sestava veselých teček a látkových faldíků nesluší skoro nikomu.

A jak je to s pruhy? Na módních molech najdete zejména ty pastelové, střídající různou šířku. Pepek námořník už k vám domů nevtrhne, spíše narazíte na jemné souznění oranžové, modré a bílé ve všech myslitelných odstínech. Pro vintage dojem je pak tento prvek kombinován navíc ještě s krajkou nebo úpletem. Ideální zdroj nápadů pro DIY tvořilky i milovnice nevšednosti.

Třásně se postarají o pozornost za všech okolností


Nový kabát už máte a sukni také nepotřebujete? Nevadí, zbývají ještě kabelky. Novinky pro rok 2020 už jsou venku, tak proč váhat? Letos se bude nosit zejména návrat k přírodě a letní rozevlátost. A to bez ohledu na roční období. Naprostou povinností milovnice trendů budou dlouhé třásně a teplé zemité barvy.

Pamatujete na legendární kabelku Jackie, které dala jméno její nejslavnější nositelka Jackie Kennedyová? Neutrální krémové pozadí s černými či hnědými výraznými detaily – to bude poznávacím znamením letošní kabelkové sezóny!

V nabídce je má celá řada známých značek. A jak zjistíte, kde se dají zrovna sehnat za nejvýhodnější ceny? Stačí kliknout na kategorii Oblečení, obuv a doplňky na www.buykers.com/cz a okamžitě budete mít jasno.

Prostě Havaj aneb až za hranici exotiky


Třásně jdou skvěle dohromady s dalším trendem – výraznými motivy exotické zeleně. Doby, kdy listy monstery nebo palem vládly jen ložnímu povlečení, jsou už dávno pryč. Zelená, hnědá a pár akcentů v podobě žluté či bílé charakterizuje aktuální „havajskou“ inspiraci skutečně dokonale.

Nemůžete sáhnout vedle, váš šatník se navíc rozzáří kouskem přírody i v čase, kdy jí za okny máme opravdu poskrovnu. Stačí se jen nebát netradičních kombinací a nápadů. A ruku v ruce jdou s bohatou paletou listů i květiny. Nehýří barvami, sází spíše na zemitost a tak vlastně celou kompozici nenásilně doplňují. Popusťte uzdu své ženskosti, ale přitom se nenechte omezovat zažitými barvami a kombinacemi. Naivita je povolena a lehkost doporučena. A nezáleží na tom, zda mluvíme o novém kousku do vašeho šatníku nebo nastavení vaší mysli. Móda přece není nic jiného, než hra s barvami a tvary.

Na zimní šatník vám pomůže vyzrát About You sleva


Nemáte čas na návštěvu módních přehlídek a přitom si chcete ve světě módy zachovat přehled? Oblíbená About You sleva na www.buykers.com/cz/slevove-kody/about-you vám předestře jen ty opravdu aktuální kousky, ovšem ve všech možných kombinacích. Pohlídejte si oblíbené víkendové nákupy, kde mohou ceny klesnout až o 60 %, i další vychytané akce. Módní trendy vás nemusí zruinovat, stačí jen vědět, kde nakupovat.

reklama
reklama

Komentáře