Svůj vztah přiznali Penélope Cruz a Javier Bardem až na filmovém festivalu!

Kvůli špatným zkušenostem s novináři svoji svatbu raději utajili!

Tvoří jeden z nejslavnějších filmových párů současnosti. Temperamentní španělské dvojici Penélope Cruz (46) a Javier Bardem (52) to ladí před kamerou i v soukromí a skandály se jim vyhýbají.

Lásku k filmu získala Penélope Cruz (46) už jako malá dívka. Nedokázala bez jejich sledování prý žít. „Když jsem nemohla jít do kina, trpěla jsem, jako by mě trápili hlady,“ vzpomínala.

Tehdy netušila, že se z ní jednou stane mezinárodní hvězda. Právě tak netušila v šestnácti letech, když se poprvé setkala s Javierem Bardemem (52), že se jednoho dne stane jejím manželem.

Chtěla Deppa, ulovila Cruise

Javier pochází z Kanárských ostrovů. Také on jako kluk netušil, jak slavným bude. Měl toho v plánu víc, zabýval se malováním a hrál hodně dobře ragby. Pro herectví zdědil geny po své matce.

První setkání s Penélope zažil při natáčení filmu, nazvaného Šunka, šunka. Mladá začínající herečka byla tehdy dost vystresovaná, protože role po ní vyžadovala i odvážné scény.

„Hodně dlouho jsem pak nenáviděla milostné scény,“ uvedla později. „Měla jsem odpor ke

Zbývá vám 67% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden