Můj čas na kafíčko

Svým druhým manželstvím přivedl Jiří Korn k zoufalství bývalého kapelníka!

Můj čas na kafíčko

I po rozvodu zůstal Jiří své bývalé ženě kamarádem a dětem milujícím otcem!

Na naší hudební scéně září Jiří Korn (71) už více než půl století. Za tu dobu se stihl třikrát oženit, dvakrát se stát otcem, nazpívat stovky písniček a zahrát si ve filmech i muzikálech. Ani ve zralém věku ještě neřekl poslední slovo!

Zatímco tatínek zpěváka Jiřího Korna (71) pracoval jako číšník v luxusním hotelu Alcron, maminka všechny čtyři děti vedla k umění. „Sestra začala tancovat, chodila do baletu, a když si baletní mistr stěžoval, že nemá kluky, tak vzala bráchu a odvedla ho tam.

Takže i on se od dvanácti začal věnovat baletu. Když měli první představení v nuselském divadle, tak jsem jim hrozně záviděl, že on byl princ a já ne,“ vzpomínal Jiří na své dětství v jednom televizním pořadu.

Sám se na pódiu bál

Pohybově nadaný Jiří zvládal vždy taneční umění také, jak je známo. Dal ale přednost zpěvu, i když měl nejprve i sportovní ambice. Věnoval se bruslení, lyžování a tenisu, tomu dokonce soutěžně. Až v době středoškolského studia se definitivně rozhodl, že jeho

Zbývá vám 84% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden