Moje šťastná hvězda
Svým vzhledem všechny vyděsila!
Svým vzhledem všechny vyděsila!
Do společnosti ji syn doprovází často.

Fyzické týrání, nebo jenom nevinná nehoda? Nedávno se herečka ze seriálu Ulice Yvetta Blanarovičová (56) objevila ve společnosti a lidé zůstali celí paf.

Je jen nešikovná, nebo fyzicky týraná?

Její tělo bylo totiž poseto obrovskými modrofialovými modřinami. Co se stalo? Doma měla upadnout a v nemocnici, kam šla na vyšetření, upadla dokonce ještě jednou. A dílo bylo dokonáno.

Chovají se neuctivě

Svaluje to sice na svou nešikovnost, ovšem mnoho jejích přátel a kolegů se začalo ptát, zdali náhodou něco netají.

Co když se stala obětí domácího násilí a bojí se to říct? Nic tomu sice nenasvědčovalo, herečka měla celý večer úsměv od ucha k uchu, nicméně možné je naprosto všechno.

Herečka také může tajit nějakou nemoc, minimálně poruchu srážlivosti krve. Yvetta však nikomu nepotřebuje nic dokazovat.

Po delší době se opět vrátila na milovaná divadelní prkna a před kameru, a tak jí nemůže zkazit radost ani fakt, že někteří z jejích fanoušků se rozhodli jejím modřinám přijít na kloub sami, a tak ji pečlivě pozorují.

Související články
Herečka Jana Bernášková (43) ze seriálu ZOO se rozhodla, že své dceři Justýně splní k dosažení plnoletosti její velký sen a vezme ji do New Yorku. Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby nepřibalila ještě bývalého muže Davida Drábka (54)! A současného manžela Rudolfa Merknera (51) nechala klidně doma. Že by došlo za velkou louží k velkolepému návratu? Zatímco […]
Do Karlových Varů dorazili letos také manželé Brzobohatí, kteří byli jako hrdličky! Daniela (45) s Ondřejem (41) neváhali a zatančili si hned první den uprostřed kolonády, kde nechyběly zamilované pohledy a vášnivé doteky. Dělá Ondřej Brzobohatý vše proto, aby si manželku udržel i bez dítěte? Po tom prý Daniela Brzobohatá touží z celého srdce, a proč manžel otálí, je zahaleno tajemstvím. […]
Není žádné tajemství, že herečka ze seriálu Ženatý se závazky Christina Applegate (52) svádí nerovný souboj s roztroušenou sklerózou. Nyní se ale navíc ukázalo, že vážné zdravotní problémy má i její dcera Sadie (13). Trápí ji syndrom posturální ortostatické tachykardie, který je bohužel také nevyléčitelný. Nemoc způsobuje extrémní zúžení cév dolní části těla a ruku […]
Zdálo se, že je po dlouhé době konečně šťastná. Herečka ze seriálu Jedna rodina rozdávala úsměvy na všechny strany a spekulovalo se tedy o tom, zda náhodou neskrývá nového partnera. Pokud to tak bylo, tak už to nejspíš neplatí. Markéta Plánková (46) je podle všeho zase sama, údajný románek s tajemným ctitelem, se asi rozplynul jako pára […]
reklama
V premium článcích najdete to nejlepší z našich časopisů
Pondělí Běžte svému štěstí naproti
Středa Časopis, který vás naladí do pohody
Středa Týdeník o všem, co hvězdy tají
Čtvrtek To nejlepší, co si ke kávě můžete dát
Čtvrtek Konečně časopis, se kterým vyhrajete
Časopis se kterým minulost nestárne
Nezapomenutelné a milované hvězdy
Můj čas na kafíčko speciál
Extra porce příběhů ze světa slavných
Časopis, který ženám rozumí
Naše časopisy si můžete také výhodně předplatit!
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama

O nás

Jedinečný web, který Vám přináší aktuální zprávy ze světa slavných osobností. Můžete poznat skutečné životy populárních herců, zpěváků či jiných známých celebrit. Odhalit strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend.

Vaše redakce

Copyright © RF-Hobby.cz