Popová královna současnosti Taylor Swift (36) a profesionální hráč amerického fotbalu Travis Kelce (36) se mají 3. července s velkou slávou brát a celý svět hoří nedočkavostí.
Silné rozpaky ale vzbudilo, když páreček dorazil na basketbalové utkání v Clevelandu a Kelce vedle své snoubenky v hledišti usnul jako špalek. Bylo vidět, že Swift se vedle pochrupujícího partnera rozvaleného v sedačce s čapkou spadlou do obličeje cítí zoufale trapně. Nudí se snad s kráskou?
Nemá k ní snad dostatek úcty? Lidé si hned vzali dvojici na paškál. Vysvětlení bylo ale prozaické. Kelce to podle všeho při sledování zápasu přehnal s plechovkami piv a únava byla zjevně silnější než on. Vzhledem k tomu, s jakou vášní zpěvačku předtím líbal, jistě svůj prohřešek později náležitě odčinil…
