Sympaťák, který hraje samé lotry

Jeho cesta k herectví nebyla jednoduchá. JIŘÍ ŠTRÉBL (63) ale brzy dokázal, že v sobě skrývá neskutečný talent. Nejlépe mu jdou lumpové a vrazi, na vysněnou roli čerta ale stále čeká.

Stále populárnější Jiří Štrébl (63) je zářným důkazem toho, že aby byl někdo vynikajícím hercem, nemusí mít nutně vystudovanou DAMU.

Televizní diváci ho znají především jako Miloše Knoblocha z nekonečného seriálu Ulice, na svém kontě toho má ale daleko více. Milovníci divadla třeba moc dobře vědí, že od něho mohou na jevišti čekat vždy vynikající výkony.

Po příbuzných měl co dědit

Třebaže nepochází přímo z umělecké rodiny, mnozí jeho příbuzní měli k umění blízko. Otec se celý život zabýval gastronomií, ale

Zbývá vám 84% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden