Syn je na prodej!

O představiteli legendárního prince z pohádky Tři oříšky pro Popelku, Pavlu Trávníčkovi (66) je všeobecně známo, že má kladný vztah k penězům a proto, aby je získal je schopen vymyslet mnohdy opravdu neuvěřitelné kousky.

Jedním z jeho posledních výstřelků bylo, když jedna nejmenovaná agentura nabízela možnost povečeřet se stárnoucím princem. Za zhruba tříhodinové setkání by zájemce zaplatil 50 000 korun, přičemž samotnému herci by spadlo do klína zhruba 15 000 korun.

To je tři hodiny sezení u stolu celkem slušný přivýdělek, no ne? Nabídky už se zřejmě tolik nehrnou, a tak po narození syna přišel Trávníček se svou ženou Monikou (31) s dalším skvělým byznysem – prodávají svého několika měsíčního syna Maxmiliána.

Přiučila se od manžela

Monika Trávníčková, která se pasovala do role manželovy manažerky má nyní všechno pod palcem. Podle našich informací se měla tahle učenlivá dáma snažit v roce 2015 dokonce prodat i svou vlastní svatbu.

Na základě sms zprávy, kterou poslala do jednoho ze společenských časopisů, je zcela zřejmé, že se dožadovala honoráře. „Jakou smlouvu nám za to nabízíte? Co z toho budeme mít kromě reklamy, které je už všude až mnoho? Jaký honorář? Děkujeme,“ napsala.

Jak se zdá, pochytila toho od svého mnohem slavnějšího manžela mnoho. Obdobný postup zopakovala i při narození malého Maxe.

Fotky synka za pár tisíc

Nejedna celebrita by byla ráda, kdyby se jí časopis sám ozval a nabídl, že zaplatí vizážistku, stylistu a profesionálního fotografa, který jim udělá krásné snímky v ateliéru. Měli by krásnou památku na dobu, kdy byl synek ještě malý a nestálo by je to ani korunu.

Podmínkou bylo, že časopis fotky použije na svých stránkách. Na tuto nabídku reagovala manažerka Trávníčková s tím, se na to můžou hned vrhnout. „Honorář 10 000 korun,“ uvedla na závěr. No, jak se zdá, manželův Trávníčkovým není nic dost dobré.

Jen by si měli uvědomit, že když plní sociální sítě fotkami svého syna, jen sotva jim za ně někdo později zaplatí.

reklama
reklama