Syn má o něj velké obavy

Oblíbený herec Petr Rychlý (54), který je známý především ze seriálu Ordinace v růžové zahradě, před časem prodělal infarkt.

Nejhůře to pravděpodobně nesl jeho syn Ondřej (27), který hraje v seriálu Modrý kód. I když se jeho tatínek dal brzy dohromady, teď se údajně znovu necítí zdravotně nejlíp.

A Ondřeje tak opět popadly hrůzné myšlenky a taky vzpomínky na jeho první srdeční příhodu. On sám si totiž v tu chvíli uvědomil, jak je lidský život křehký, a nechce, aby se podobná situace opakovala.

Zase ho nejspíš trápí zdraví

Petr se snaží Ondřeje uklidňovat tím, že o nic nejde a že mu bude brzy zase lépe. Tomu ale Ondřej moc nevěří a nejraději by byl milovanému tátovi celé dny nablízku.

Zvažuje snad, že kvůli tomu načas opustí seriál Modrý kód? Už si jednou dal půlroční pauzu, a i když by přišel o velký balík peněz, za tatínkovo zdraví by mu to stálo.

A Rychlému by možná došlo, že práce rozhodně není všechno. Třeba se mu čas strávený s rodinou natolik zalíbí, že se přece jenom už brzy odebere do hereckého důchodu. Tím by Ondřejovi nejspíš udělal tu největší radost.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden