Syn o ní čtyři roky nepromluvil

Na povrch začínají vyplouvat nová tajemství okolo zesnulé zpěvačky Ivety Bartošové (†48). Její maminka Svatava (79) si pustila pusu na špacír a to je asi pro spoustu lidí pořádná podpásovka. Syn Ivety Artur (22) prý o ní čtyři roky ani nepromluvil.

Otázkou je, zda je to kvůli tomu, že ho to natolik ranilo, nebo jestli chtěl už zapomenout na všechny psychické šrámy. Hluboké trauma Svými alkoholovými excesy mu totiž Bartošová nejspíš nepřipravila vůbec hezké dětství.

Po smrti Ivety se Artura ujal jeho otec Ladislav.

Muži se v její posteli také poměrně střídali a někteří z nich na sebe v poslední době znovu jenom naházeli špínu. Artur se tedy musí neustále stavět tváří v tvář nepříjemným informacím o své zesnulé mamince.

Paní Svatava tvrdí, že i když dnes na Ivetu občas vzpomíná, tak se ale nikdy nezeptá na nic, co by se jí týkalo. Z nejhoršího venku sice možná je, ale rány na jeho duši asi budou mnohem hlubší, než se zdá.

Zachránil ho otec Je tedy až s podivem, že údajně z Artura vyrostl slušný mladý muž. Dětství určitě neměl lehké. Všechny matčiny excesy mu jistě spolužáci často ve škole předhazovali. Nakonec se ale zdá, že toho více zdědil po svém otci hudebníkovi Ladislavu Štaidlovi (73), který se ho po Ivetině smrti ujal.

Stejně jako on se věnuje hudbě a zdá se, že bude i stejný gentleman. Třeba se ale nakonec jednoho dne i on sám o matce rozpovídá a prozradí tajemství, která ještě nikdo neví.

reklama
reklama

Komentáře