Syn vyletěl z hnízda

A už jsou doma sami. Moderátor a herec Jan Kraus (67) se spolu se svou ženou, herečkou Ivanou Chýlkovou (57), musí vypořádat s tím, že jejich rodinné hnízdo definitivně opustil jejich syn Jáchym (22).

Ten se ale neodstěhoval jen o ulici dál, jak je nyní u potomků slavných zvykem, nýbrž na úplně jiný kontinent. „Když to dobře dopadne, sejdeme se v Asii,“ nechal se slyšet jeho otec. Kde ale přesně žije, to už neprozradil.

Každopádně to budou mít v současné době dost komplikované. Mladý Jáchym se prý ale snaží všechno co nejdříve zařídit, jejich shledání ale asi ani tak nebude vůbec jednoduché. Jáchymovi na tom moc záleží a jeho otec svým sarkastickým humorem upřesnil, proč.

Budou ho sponzorovat?

„Zdá se, že by taky rád viděl rodiče. Má to přímou souvislost i s existenčními starostmi. Je dobré občas rodiče pozdravit. Zejména před platbami a podobně,“ vysvětlil se smíchem Kraus.

Jan s Ivanou by byli rádi, kdyby se jejich syn konečně našel a věnoval se něčemu, v čem bude dobrý. Do té doby ho ale nejspíš budou muset sponzorovat.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden