Ta, co zahraje úplně všechno

Tuhle francouzskou herečku s krátkým účesem jsme u nás dávno přijali za svou, a to i díky skvělému dabingu Věry Galatíkové. Každý film, v němž se Annie Girardot (†79) objevila, byl zárukou kvality.

Aby se dívka stala francouzskou filmovou hvězdou, k tomu jsou dveře nejotevřenější v Paříži. Annie Susanne Girardot se vydala zcela opačnou cestou. Když jí ve čtyřech letech zemřel otec, odstěhovaly se s matkou na venkov a Annie čekala kariéra sestřičky.

Už na zdravotní škole ale začala pošilhávat po divadle a brzy došlo i mamince, jaký talent doma vychovává. A tak přišlo stěhování zpět do Paříže. Maminka osobně přihlásila dcerku na

Zbývá vám 81% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden