Tahá za nitky zákulisních vztahů?

Spása legendou.

S muži si herecká legenda užila hodně bolesti i trápení. Má tím pádem bohatých zkušeností na rozdávání. Prý toho využívá a některé mladé herečky ušetřila řady problémů.

V seriálech Zlatá labuť či ZOO je nepřehlédnutelná. Charisma, dokonalé vystupování. I dnes je vidět, že Regina Rázlová (76) byla vždy vášnivá žena.

Zamilovaná, pak opuštěná, šťastná, vzápětí zklamaná. Hodně toho může předávat dál. A podle zákulisních informací to také dělá.

Mladé herečky k ní vzhlížejí, obdivují ji. A hlavně prý dávají na její rady. Což se jim už několikrát vyplatilo.

Rada nad zlato

Povídá se, že si k ní pro radu přišla například mladá kráska ze seriálu Zlatá labuť, Simona Lewandowská (24), když tápala, jestli jít do vztahu s divokým Goranem Maiellem (23). Jelikož je pár spolu a zdá se, že alespoň dočasně spokojený, šedá eminence českého showbyznysu jí asi poradila dobře.

Horší už to podle všeho bude mít s Kristýnou Ryškou (38). Ta se jí údajně svěřila s trápením, které má s manželem. Ten žije v Rožnově pod Radhoštěm, zatímco herečka by se údajně ráda usadila v Praze, kde má také práci.

Tady asi bude každá rada drahá. Říká se, že Ryška si mohla v metropoli najít za manžela náhradu. Muže, který ji utěší ve chvílích samoty.

Snad se ale Rázlové podaří odvrátit možný rozvod, o němž se už nějakou dobu spekuluje. Patřila sama k nejkrásnějším herečkám u nás, ale na lásku příliš štěstí neměla.

Podváděl ji

Jejím prvním manželem byl Petr Štěpánek (74). „Půl roku po svatbě odešel za jinou ženou,“ smutní ještě dnes herečka. Vyměnil ji za o čtrnáct let starší režisérku Vlastu Janečkovou(†77).

I z druhého manželství si Rázlová odnesla rozervané srdce. Herec Petr Oliva (†75) ji začal pár let po svatbě podvádět. „Většina mužů, které jsem potkala, byli nevěrní šmejdi. Byla jsem poslední, kdo na to přišel,“ říká nekompromisně.

Štěstí našla až po boku architekta Jindřicha Santara (†81). Ten ale před deseti lety zemřel. Právě její poslední manželství však podle všeho změnilo její pohled na muže.

Prý zjistila, že všichni nejsou tak zlí, jak si myslela. Nebýt Santara, kdoví, co by mladším herečkám radila. Možná to, aby si sbalily kufry a žily raději bez mužů.

Nový chlap?

Vlastně je zázrak, že Rázlová dnes bere život pozitivně. Je totiž na všechno sama. Po smrti Santara se prý do žádného dalšího vztahu nehrne.

Je opatrná, životní propady ji už dohnaly až na hranici pokusu o sebevraždu. Drsná minulost z ní ale zformovala ženu, jejíž rady mohou být cennější nad zlato. Právem.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden