Tahle tahá za nitky v zákulisí seriálu!

Pěkně od lesa na to šla. Ovšem výsledek stojí za to! Takovou pozici, jakou má dnes Eva Decastelo, žena, která si ještě před pár lety sotva mohla s čistým svědomím říkat „herečka“, má dnes málokterá dáma v českém showbyznysu.

Měla ale obrovský čich na toho pravého žolíka a hlavně kliku, že její manžel jako scenárista a producent udělal „zlatou ránu“ se seriálem Slunečná, který v televizi láme rekordy. Lépe se snad vdát nemohla a díky tomu má nejen jistotu trvalého příjmu, ale její společenská prestiž stoupla až tam, kde by, i s ohledem na její pornografickou minulost, mohla drbna a cukrářka Dolejšová jinak sotva být.

Samé lichotky

Nahota je už ale minulostí a René Decastelo (47) je nad ni sám povznesen. Dokonce natolik, že je na tělo své ženy stále hrdý a nebrání jí, aby ho odhalovala na sociálních sítích. A reakce lidí? Tak třeba: „Kde jsou špeky? Nádherně štíhlá,“ pochválil ji fanoušek poté, co se herečka pochlubila výsledkem několikatýdenní krabičkové diety.

S pochvalou přispěchala i kolegyně ze Slunečné Tereza Brodská (52). „Bych takhle chtěla vypadat.“ A sebevědomí Evy Decastelo bourá strop. Dočkala by se od kolegyně takové poklony, kdyby nebyla ženou scenáristy a producenta, kterého si všichni předcházejí?

Má všechny v hrsti

Ponechme tu otázku galantně bez odpovědi. Jisté ovšem je, že s Evou si to ve Slunečné nebude chtít rozházet vůbec nikdo. Dějová linka je křehká věc, může se stát cokoli a také se stát cokoli musí. Občas musí prostě někdo z kola ven… Jedno je ale jisté. Eva Decastelo to nebude. Tedy, pokud nebude sama chtít…

reklama
reklama

Komentáře