Můj kousek štěstí

Tajemná princezna Zubejda, a kdepak je Lotrando?

Můj kousek štěstí

Introvertní kráska Barbora Seidlová (40) v dětství bolestně postrádala kamarádky. „Protrpěla jsem si základní školu, na konci osmičky s radostí roztrhala žákovskou knížku a odešla do Brna,“ vzpomíná mikulovská rodačka.

Byla velká samotářka, říká, že nerada pochoduje se stádem, zdůrazňuje, že stádnost je důkazem průměrnosti. Ve čtrnácti z malého města s úlevou utekla. V dětství se zavírala do svého pokojíčku, kdykoli to jen trochu šlo. „Toužila jsem po baletní sukničce a saténových piškotkách. Celý den jsem potom hopsala po chodbách,“ vzpomíná.

Navždy Zubejdou

Rodiče se neradovali, protože dělala hvězdy a přemety a rozbíjela všechno kolem. Dbali na to, aby se dcera všestranně rozvíjela, posílali ji na hodiny klavíru, do výtvarného kroužku, do kroužku lidových tanců. Zároveň musela

Zbývá vám 80% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden