Tajemná srážka s chodkyní měla děsivou dohru!

Marně jsem hledala tělo oběti nehody. Zpátky v autě mě pak čekal šok!

Prožila jsem chvíle hrůzy, kdy jsem si nejprve myslela, že jsem zabila člověka.

Stalo se mi to před třemi roky. Vydala jsem se tehdy autem za sestrou, která bydlela v jiném městě. Jela jsem sama, manžel dal přednost obvyklé rybářské výpravě s kamarády. Zhruba v půli cesty se mi stala šílená věc.

Nechápala jsem, co se stalo

Zničehonic se mi před autem objevila postava mladé chodkyně. Nestačila jsem na to reagovat a vzápětí jsem pocítila silný náraz. Zastavila jsem a celá rozklepaná jsem se snažila dostat ven z auta, abych se podívala, co se přihodilo.

Obešla jsem auto, podívala jsem se i dolů, ale nikde jsem nikoho neviděla. Předpokládala jsem, že spatřím ležící tělo té ženy. Silnice, po které jsem jela, nebyla moc frekventovaná, takže v okamžiku té srážky jsem na ní byla jen já. Vůbec jsem nechápala, co se děje.

Důkladně jsem se dívala i na přední část auta, ale nespatřila jsem žádné stopy po nárazu. Mezitím přejela nějaká auta za mnou i v protisměru. Pár řidičů, když vidělo, jak se tvářím, se zeptalo, jestli něco nepotřebuji. Nedokázala jsem jim rozumně odpovědět.

Po chvíli jsem nasedla do auta a rozhodla se pokračovat v cestě. Při pohledu do zpětného zrcátka jsem ale vykřikla hrůzou. Na zadním sedadle jsem spatřila tu ženu, do níž jsem předtím narazila.

Vysvětlení bylo mrazivé

Zjevení trvalo jen chvíli, najednou byla žena pryč. Nebyla jsem toho dne už schopná jet za sestrou a vrátila jsem se zpátky domů. Snažila jsem se pro svůj hrůzný zážitek najít nějaké vysvětlení. Našla jsem ho na internetu.

Zjistila jsem, že nejsem sama, komu se v těch místech něco takového přihodilo. Před deseti lety se tam stala nehoda, při které neznámý řidič srazil mladou ženu. Ta svým zraněním podlehla. Viník nebyl nikdy dopaden.

Od té doby přízrak té ženy čas od času někoho vyděsí stejně jako mě. Většina lidí v diskuzi pod článkem psala, že je to jen legenda a pověra. Já jsem se na vlastní oči přesvědčila, že není.

Irena B. (56), Liberec

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden