Tajemné síly dobra zasáhly v pravý čas!

Najednou jsem hleděla na text, který s předchozím obsahem knihy nesouvisel!

Mému manželovi hrozila smrt. Záchrana se dostavila v nezvyklé podobě.

Stalo se to před několika lety jednu prosincovou sobotu. Byli jsme zvyklí chodit s manželem na procházky, ale na mě zrovna lezla nějaká chřipka, takže jsem zůstala doma. Zdeněk se proto vydal do přírody sám, zatímco já jsem zalezla do postele s knížkou.

Děj ztratil smysl

Kniha, kterou jsem četla, byla celkem napínavá detektivka, takže jsem skoro nevnímala čas. Najednou se ale stalo něco divného. Když jsem otočila další stránku, byl tam text, který s předchozím dějem vůbec nesouvisel. Vyprávěl o nějakém muži jménem Mirek, jemuž se stala nehoda. Spadl ze svahu tak nešťastně, že se uhodil hlavou o kámen.

Ztratil vědomí a ocitl se v nebezpečí, protože rána mu krvácela. Nikde okolo něho nebyl nikdo, kdo by mu pomohl. Hrozilo, že na promáčené a studené půdě prochladne nebo bude mít nějaké následky.

Musela jsem si ty řádky přečíst čtyřikrát, abych se ujistila, že se mi to nezdá. Text ale nezmizel. Vůbec to nedávalo smysl, protože děj knížky se jinak odehrával v Anglii. Jediná spojitost, která se nabízela, byla ta s mým manželem  a s jeho procházkou, ze které se stále ještě nevrátil.

Bylo to na poslední chvíli

Vstala jsem z postele, celá zmatená a šla k sousedům. Požádala jsem, jestli by mi nemohli pomoci Mirka najít, protože už měl být doma a není. Říkala jsem si, že je lépe panikařit než potom litovat.

Soused se vydal se mnou naší obvyklou trasou. Po deseti minutách se ukázalo, že situace je opravdu vážná. Mirek skutečně ležel pod svahem s rozbitou hlavou. Přivolali jsme záchranku, která naštěstí přijela brzy. V nemocnici mi řekli, že manželův život byl v ohrožení a že ho přivezli na poslední chvíli.

Když jsem pak listovala tou detektivkou, nikde jsem ten text už nenašla. Považuji ten zázrak za působení dobrých sil, které mě tímto způsobem upozornily, že se něco vážného děje!

Hana L. (56), Benešov

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden