Tajemství rodiny Hrubešové: Složitý vztah s dcerou?

Pro dceru není kamarádkou, aby jí nepřerostla přes hlavu. „Rodič je rodič,“ tvrdí.

Herečka Markéta Hrubešová (49) se konečně vrátila zpět na televizní obrazovky. V roli záporné Diany ji můžete vídat v seriálu. Jaká ale je jako máma dospívající dcery Christel Lilly Kraus (16)?

Výchova dětí je věc náročná. Někdo se rozhodne jít cestou kamarádství, jinému více vyhovuje role přísného poldy a někdo jiný to může mít na střídačku. Jedno je ale jisté. Je to náročné a mnohem obtížnější, když jste neustále na očích.

Jako slavní a jejich potomci. Své o tom určitě ví i Markéta Hrubešová, která vychovává svou dceru Christel, již má s fotografem Davidem Krausem (54).

Rodič není kamarád

V dnešní době se všichni snaží jít s dobou i ohledně výchovy. To znamená, že se děti už tolik netrestají, v podstatě se nechají, aby se vychovaly sami. To ale rozhodně není případ

Zbývá vám 83% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden