Můj čas na kafíčko

Tajemství spokojeného vztahu

Jako by zastavila čas či vymyslela elixír mládí. Tak na veřejnost působí stále velmi atraktivní herečka Zdena Studenková (69). Těžko uvěřit, že tato žena oslaví zanedlouho sedmdesáté narozeniny.

Osudová láska

Tajemstvím jejího spokojeného života není nikdo jiný než její dlouholetý partner Branislav Kostka (51). Možná i díky o sedmnáct let mladšímu muži působí Zdena Studenková spokojeným dojmem.

Svatbu ke štěstí nepotřebují

A to dokonce přesto, že stále neměli svatbu. Manželský slib k tomu, aby se milovali, tak evidentně nepotřebují. V jejich vztahu nedělá neplechu ani věkový rozdíl, což sama herečka již před lety potvrdila. Hlavní roli podle jejích slov hraje nálada.

„Když člověk není zamračený, hned vypadá o mnoho let mladší. Stačí se naučit mít se rád a pak také myslet na to, že pro partnera chceme vypadat dobře,“ prozradila herečka, známá z filmu S tebou mě baví svět, recept na věčné mládí. Je vidět, že úsměv dokáže zázraky a přestože vrásky nevyzmizíkuje, věk nepřidá!

Je velmi náročná

Zdena Studenková navíc přiznává, že je velká puntičkářka a to samé vyžaduje i od svého okolí. Přísná je i na partnera, po kterém chce, aby na sobě stále pracoval. Jemu to ale nevadí a považuje to spíš jako velkou motivaci. Koneckonců je prý herečka nejpřísnější sama na sebe a ty nejlepší výsledky očekává jen sama od sebe.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden