Moje šťastná hvězda

Tají Brodská rozchod s manželem?

Moje šťastná hvězda

Dlouhé roky to vypadalo, že je Herbert Slavík jejím panem Božským. Možná se ale herečka spletla a po mnoha společných letech skončila sama.

Sedmadvacet let je už Tereza Brodská (55) manželkou Herberta Slavíka (61). Je snad možné, že se manželství po tolika letech rozpadlo a jejich životní cesty se rozdělily?

Hvězda seriálu ZOO Tereza Brodská (55) umí stárnout s grácií. Je stále krásná a nepotřebuje k tomu šikovné ruce plastických chirurgů. Dokonce se nebála v seriálu Smysl pro tumor svléknout a dát na odiv své vnady. Je to sebevědomá žena, která si zaslouží obdiv.

Vůbec nejvíc to ale Tereze Brodské sluší, když se usmívá, jenže k tomu prý nemá v poslední době tolik příležitostí. Stále častěji se povídá, že se mělo po letech rozpadnout její manželství s fotografem Herbertem Slavíkem (61). Skončila

Zbývá vám 87% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden