Tají Čenský vztah s kolegyní se seriálové Ordinace?

Během líbací scény je nemohli odtrhnout!

Herec JAN ČENSKÝ (47) je známý nejen jako pohádkový princ a primář Suchý ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, ale také jako velký milovník opačného pohlaví. Už nejednou se údajně stalo, že se zakoukal do jiné ženy. Že by se historie opakovala?

O manželce Jana Čenského, DANĚ, se v showbyznysu mluví jako o paní Columbové. Nikdo ji nikdy pořádně neviděl, není to ale proto, že by se za ni snad úspěšný herec a moderátor styděl, ona sama si to tak údajně přála. A tak ji Čenský po dlouhých 18 let pečlivě tají. Jak se ale zdá, tak i tohle manželství, není tak docela bez poskvrny. V médiích se tu a tam objeví informace o nějaké domnělé hercově milence. On sám tvrdí, že už je prý hodný manžel a snaží se o tom přesvědčit i svou ženu, ovšem pár jeho vášnivých kotrmelců z minulosti spíš nasvědčuje tomu, že je buď mistrem utajování nebo je Dana neuvěřitelně tolerantní partnerkou. Jan se nijak netají tím, že se rád otočí za pěknou ženou. Nejhorší období je pro něho údajně jaro, kdy nasazuje pohled mlsného kocoura. „Budou mě muset odstřelit, protože mně se mezi dámami líbí už hrozně dlouho!“ přiznal se herec při příležitosti soutěže Supermiss s tím, že mu všechny ženy připadají nádherné.

I po ukončení vášnivé scény se nemohli od sebe odtrhnout.

Čeká je další krize?

Před osmi lety měli manželé velkou krizi, v té době byl totiž Čenský přistižen v náruči květinářky ze Zlína. Nyní bylo dlouho ticho, nebyl by to ale proslulý casanova, aby na sebe zase neupozornil. Tentokrát v jeho hledáčku uvízla kolegyně ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2
LUCIE ZEDNÍČKOVÁ (47). Herci natáčeli líbací scénu, položili se do ní však víc, než jim tvůrci předepisovali. Jejich polibky měly být natolik žhavé, že přeslechli, jak režisér říká „stop“. Bude Zedníčková další ženou, která uvízne v síti pohádkového prince? Podle toho, jak se k němu herečka měla, by to nebylo vůbec s podivem.

Stane se Lucie Zedníčková další Čenského milenkou?

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden