Moje šťastná hvězda

Tají drsný rozchod s partnerem?

Herečka ze seriálu Slunečná DANA BATULKOVÁ (62) už se delší dobu neukázala ve společnosti po boku svého partnera, režiséra ONDŘEJE ZAJÍCE (50). Co se mezi nimi děje a tvoří ještě vůbec pár?

Jejich vztah možná už není tak růžový, jako býval kdysi. Herečka ze seriálu Slunečná Dana Batulková (62) v poslední době chodí mezi lidi spíše sama. Po boku svého mladšího partnera Ondřeje Zajíce (50) se už nějaký čas neukázala a fanoušky nejspíš zajímá proč.

Říká se totiž, že se má herečka v poslední době dost scházet s bývalým manželem Davidem Prachařem (61), kterého mu před lety odloudila herečka Linda Rybová (44). David taky hraje ve Slunečné, a tím pádem se své bývalé manželce nevyhne. I když si oba ze začátku mysleli, jak moc to bude trapné, opak byl pravda a z jejich letité nevraživosti se mělo stát jedno velké přátelství.

Chtěli to dát zase dohromady?

Bývalí manželé si během natáčení měli často povídat, nebáli se spolu zasmát. Nejen oni, ale i všichni jejich kolegové byli vděční za to, že si nakonec takhle skvěle sedli. Jeden čas to dokonce vypadalo, že by se mohli dát znovu dohromady.

Zajímavé ale je, že zhruba v této době se Dana přestala na veřejnosti náhle ukazovat se svým partnerem. Toho zřejmě štvalo to, co se na natáčení děje. A podle všeho to bylo tím důvodem, že se začal držet trošku stranou.

Na druhé straně to byla zase Rybová, která má držet svého manželka hodně zkrátka. Když Danu před lety Prachař opustil a utekl k Rybové, byla z toho na dně. Strávila s ním dvacet let svého života, a on byl zničehonic pryč. Vyrovnávala se s tím špatně a byla taky dlouhou dobu sama, nejspíš si myslela, že už ji žádná další láska v životě nečeká. V tom ale pravdu neměla.

Láska jako z románu

Když se v divadle seznámila s Ondřejem, zalíbil se jí. Dlouho se ale nic nedělo. Když však byla zase volná, slovo dalo slovo a začali spolu randit. Dnes už jsou spolu pěknou řádku let a vždy vypadali jako harmonický a zamilovaný pár.

A zjevně to tak opravdu bylo. Herečka po jeho boku jenom zářila. Jenže nic netrvá věčně a poslední dobou se měli začít čím dál tím víc odcizovat. A vypadá to, že sympatie, která herečka chová ke svému bývalému manželovi, nejsou to jediné, co partnery trápí. Dana tráví hodně času na natáčení a Zajíc má taky práce až nad hlavu. Pravděpodobně na sebe nemají čas a ani jeden nehodlá svou práci upozadit.

Samé starosti s dětmi

Blonďatá herečka by v partnerovi teď potřebovala mít oporu. Kromě toho, že toho má po pracovní stránce až přespříliš, řeší ještě problémy s dětmi Jakubem (37) a Marianou (26). Syn se rozvádí a nedávno se náhle rozešel i se svou novou partnerkou.

Dcera si zase nedávno postěžovala, že má problémy s jídlem, trpí často depresemi a nemůže si najít stálého partnera. Sama by se možná potřebovala někomu svěřit, vypadá to ale, že nemá komu a na všechno je sama.Podobně se měla cítit i před třemi lety, když její partner přišel o práci ředitele Městských divadel pražských.

Má toho plné zuby

Tehdy se to stalo těsně před Vánoci a celá rodina z toho byla špatná. V té době se jí údajně zdálo, jako kdyby Zajícovi víc záleželo na práci než na ní a na dětech. Teď jako kdyby se historie opakovala. Už si nemá ani pamatovat, kdy naposledy ji vzal partner na večeři nebo jen tak někam ven. Není tedy ani trochu divu, že už toho všeho má plné zuby.

Chtěl by se s ní sblížit kolega?

Se současným partnerem to má nyní všelijak, návrat k Prachařovi už jistě zavrhla hned v samém začátku. Co tedy hodlá herečka dělat? Začne se zase trápit, nebo udělá přesný opak? Vypadá to, že druhá možnost je ta správná. Vrabci na střeše si totiž cvrlikají o tom, že po ní kouká kolega ze Slunečné Karel Zima (48).

Ten je známý tím, že umí ocenit krásné ženy. Chrlí jeden vtip za druhým, je sympatický, ale skutečně by s ním Batulková měla něco víc? Zatím jsou podle všeho jen dobří přátelé a kolegové, a jeho kouzlu zatím neměla podlehnout.

Možná si s partnerem Ondřejem brzy všechno vyříkají a budou zase nerozlučnou dvojicí. Pokud tak ale neučiní, jediným řešením je asi rozchod. To by byla ale ohromná škoda, po tolika letech velké lásky. Ale pokud už vyhasla, tak to asi nemá dál cenu.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden