Tají Dykovi sladké tajemství?

Budou mít konečně vymodlenou holčičku?

Ze začátku si mnozí mysleli, že jde o pouhý flirt. Herečka Tatiana Dyková (44) a hudebník Vojta Dyk (37) ale už 10 let tvoří šťastný pár. Vychovávají tři syny, jeden z nich je Dykův vlastní. Dočkají se kluci sestřičky, jak si Táňa přála? Leccos nasvědčuje, že se rodina rozroste...

Před devíti lety se jim narodil společný syn Alois (9), před třemi roky si pak na prvního máje řekli zavazující „ano“. Dnes Táňa (44) a Vojta (37) tvoří šťastnou rodinu ještě spolu se syny Františkem (17) a Cyrilem (14), které má herečka z prvního manželství s producentem Pavlem Čechákem (47).

Vojta se v roli otce našel, navíc je o sedm let mladší než jeho žena. Proto ve vzduchu visí pořád otázka, jestli by si nezasloužil ještě jedno

Zbývá vám 72% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden