Tají horký románek s divokým Italem? Třetí míza!

Hvězda Slunečné je v poslední době tajemná jako hrad v Karpatech. . Proč náhle tráví tolik času na Sicílii? A je pravda, že se tam zamilovala?

Cesta k proslavení jedné z našich nejoblíbenějších hereček byla pro Evu Holubovou (61) dlouhá a trnitá. Teď se zdá, jako by na to zapomněla, a chová se tak, jako by chtěla své výsadní postavení ztratit. Není sice divu, že se jí v zimě líbí víc v Itálii než v Česku, ale je možné, že důvod je jiný? Jde snad o muže?

Ačkoli herečka poté, co před třemi lety objevila kouzlo sociálních sítí, uveřejňuje celkem často své fotografi e na Instagramu a často s osobním komentářem, ve skutečnosti nepříjemná fakta o svém životě Eva Holubová (61) spíše tají. Její přirozený exhibicionismus také drží při zemi její partner, výtvarník Miroslav Zdeněk (65), spolu s jejich dvojčaty Karolínou Zdeňkovou (27) a Adamem Zdeňkem (27).

Ti publicitu nevyhledávají, před reportéry se vyskytnou jednou za pár let, což znamená, že cokoli herečka o své rodině sdělí, nemá kdo korigovat. Je jasné, že přesun na Sicílii, do městečka Grotte asi patnáct kilometrů od jižního pobřeží ostrova, a koupě starého domku byl její nápad a splněný sen. Po několika letech tam prý jezdí už většinou bez manžela a již dospělí potomci tam moc nejezdí.

Občas tam za ní zajedou přátelé, ale jinak se zdá, že si užívá samotu, což je u ženy jejího temperamentu dost překvapivé. Z fotek na Instagramu se usmívá pouze ona, pokud jí tam dělá společnost nějaký

Zbývá vám 81% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden