Tají horký románek s divokým Italem? Třetí míza!

Hvězda Slunečné je v poslední době tajemná jako hrad v Karpatech. . Proč náhle tráví tolik času na Sicílii? A je pravda, že se tam zamilovala?

Cesta k proslavení jedné z našich nejoblíbenějších hereček byla pro Evu Holubovou (61) dlouhá a trnitá. Teď se zdá, jako by na to zapomněla, a chová se tak, jako by chtěla své výsadní postavení ztratit. Není sice divu, že se jí v zimě líbí víc v Itálii než v Česku, ale je možné, že důvod je jiný? Jde snad o muže?

Ačkoli herečka poté, co před třemi lety objevila kouzlo sociálních sítí, uveřejňuje celkem často své fotografi e na Instagramu a často s osobním komentářem, ve skutečnosti nepříjemná fakta o svém životě Eva Holubová (61) spíše tají. Její přirozený exhibicionismus také drží při zemi její partner, výtvarník Miroslav Zdeněk (65), spolu s jejich dvojčaty Karolínou Zdeňkovou (27) a Adamem Zdeňkem (27).

Ti publicitu nevyhledávají, před reportéry se vyskytnou jednou za pár let, což znamená, že cokoli herečka o své rodině sdělí, nemá kdo korigovat. Je jasné, že přesun na Sicílii, do městečka Grotte asi patnáct kilometrů od jižního pobřeží ostrova, a koupě starého domku byl její nápad a splněný sen. Po několika letech tam prý jezdí už většinou bez manžela a již dospělí potomci tam moc nejezdí.

Občas tam za ní zajedou přátelé, ale jinak se zdá, že si užívá samotu, což je u ženy jejího temperamentu dost překvapivé. Z fotek na Instagramu se usmívá pouze ona, pokud jí tam dělá společnost nějaký

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře