Tají hvězda Ordinace Zedníčková pletky s kolegou?

Známá česká herečka Lucie Zedníčková (49) má o celých deset let mladšího přítele – herce Jaroslava Matějku (39), a přesto jí zájem mužů zřejmě pořád nějak nestačí. Hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 se jako právnička Naďa Růžičková před časem spustila přímo před kamerami se svým hereckým kolegou Honzou Čenským (56), i když ten je pro změnu o sedm let starší.

Dodnes je na place cítit silné erotické napětí, kdykoli spolu tihle dva natáčí. „My herci jsme zvyklí hrát, dokud se neřekne stop. V tom zápalu jsme to ale neslyšeli a hráli dál, i když už nebylo třeba,“ přiznává Honza osudovou postelovou scénu, kdy se oba od sebe odmítali odtrhnout i po výzvách režiséra. Mají spolu tihle dva něco i ve skutečnosti?

Se slavným otcem se už léta nevídá

Ač se jí v jiných oblastech daří, s životními partnery je Lucie pořád nějak na štíru. Její současný mladší partner se sice drží zuby nehty, ale nikde není napsáno, že je to pro Lucii její poslední vztah. Proč jí předchozí vztahy zkrachovaly? Lucie o sobě ráda s oblibou tvrdí, že není vůbec hádavá. Můžou za to snad její vypjatý vztah s nevlastním otcem, známým hercem a bavičem Pavlem Zedníčkem (68), se kterým se už léta nebaví? Lucie tvrdí, že jí vychovával jako otčím a byl k ní víc než přísný. „Já už jsem ji dlouho neviděl! Nevím, co dělá, kde dělá, nevím nic,“ posteskl si Pavel, který ji přitom vyženil už jako malou osmiletou holčičku. Hlavně, aby Lucie nechtěla řešit svoje problémy alkoholem. K tomu si totiž vybudovala kladný vztah. A může za to údajně její porodník. Ten jí totiž kdysi doporučil pít každý den deci červeného vína, a to i přes to, že byla právě v té době těhotná. Trpí totiž celý život nízkým tlakem a chudokrevností a po vínu se jí tlak prý vždycky urovná. A tak na víno nedá dopustit.

Líbací scény spolu hrají i poté co padne filmová klapka.

Chce zmizet z Prahy!

Lucie se rozhodla změnit svůj životní styl a splnit si sen. Doufá, že vše vyřeší nové bydlení, do kterého se naplno pustila. Prozradila, že na okraji Prahy nedávno koupila pozemek a pro svou rodinu tam buduje patrový domek s bazénem, o němž vždy snila. Stmelí nový domov a změna prostředí vztah přítele s její dcerkou a také synem?

reklama
reklama

Komentáře