Tají hvězda Slunečné velkou partnerskou krizi?

Místo svatby to spíš vypadá na velmi překvapivý rozchod.

Soukromí si herečka Jana Stryková (42) přísně střeží. Stejně tak je tomu u jejího partnera Matěje Matušky (41). Proč si nechce krásnou partnerku vzít? Že by proto, že nechce ani slyšet o druhém dítěti?

Získat informace ze soukromí herečky z úspěšného seriálu Slunečná Jany Strykové (42) je pro novináře skoro nadlidský úkol. A dvojnásob to platí v období koronavirové krize, během které se nekonají žádné společenské akce, a tak nelze Janu nikde vidět.

Podobně tomu je i v případě jejího dlouholetého partnera Matěje Matušky (41), se kterým má syna Jáchyma (7). Ačkoli už jsou spolu dlouho, o svatbě nemluví a trochu to vypadá, že se jim život takříkajíc na hromádce tolik líbí, že nemají důvod nic měnit. Tedy působí to tak navenek, skutečnost může být

Zbývá vám 83% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden