Tají jméno nového milence?

Letos tomu budou dva co se herečka Tereza Kostková (40) rozvedla se svým tehdejším manželem režisérem Petrem Kracikem (58). Je stále sama nebo už někoho má?

Ačkoli o manželské krizi herečky Terezy Kostkové a jejího dnes již bývalého partnera Petra Kracíka věděl kdekdo, jejich rozvod všechny velmi zaskočil. Zejména proto, že se zprávy o něm na veřejnost dostaly až s několikaměsíčním zpožděním. Kostková ale prý rozpad své rodiny nijak netajila, jen o něm prostě nemluvila. A podle všeho k tomu velmi dobrý důvod. Závěr jejího téměř desetiletého manželství totiž měly provázet ostré hádky a nepříjemnosti. „Řešili jsme to hodně nahlas. Doma i mezi lidmi! Nešeptali jsme a všichni slyšeli a viděli, jak to mezi námi je,“ řekla otevřeně herečka v jednom z rozhovorů, čímž dala jasně najevo, že konec jejího vztahu byl skutečně hodně peprný a plný sporů. Objevují se ale i náznaky, že důvodem, proč bývalá hvězda seriálu Ordinace nešla s pravdou ven už mnohem dříve, mohla být snaha získat čas a někoho ochránit. Dost možná nového muže, který se mohl v životě krásné herečky objevit ještě před samotným rozvodem! O tom ale Kostková nechce ani slyšet!

Stál za tím někdo třetí?

Tereza Kostková zarytě odmítá, že by za rozvodem s šestinásobným otcem Petrem Kracikem, byla jakékoli nevěra. „Není za tím nikdo třetí. Ani z jedné strany,“ vysvětlovala. Ti, kteří proslulého casanovu znají, tomu mohou věřit nejspíš jen stěží. Své by o tom rozhodně mohla vyprávět jedna z režisérových expartnerek, herečka VERONIKA GAJEROVÁ (53). Ta si totiž jeho věrnosti během jejich sedmnáctiletého vztahu příliš neužila. Byla to právě ona, koho přelétavý Kracik před lety kvůli Tereze Kostkové opustil.

Jakéhokoli muže zapírá

Herečka o muže nikdy nouzi neměla. Je krásná, inteligentní a talentovaná. Není proto divu, že se kolem ní vždycky nápadníci točili. Už v březnu 2015, necelé tři měsíce po rozvodu, byla viděla v přítomnosti neznámého muže. Po smutku či trápení nebylo ani stopy, Kostková zářila a rozdávala úsměvy na všechny strany. Ať už to byl kdokoli, herečka v jeho přítomnosti viditelně pookřála. Opakovaně ale byla viděna, a to již v minulosti, po boku fotografa a příležitostného maséra MILOŠE VAŇKA (47). Ten prý dokonce tvrdí, že s herečkou chodí a po odhalení jejího rozchodu s manželem se musí schovávat před médii. Sama Kostková ale jakýkoli nový vztah popírá. „Nebudu nikomu nic vysvětlovat ani obhajovat, řekla poněkud tajemně. Jakoby si to uvědomila, záhy dodala, že v jejím životě žádný další muž vskutku není. Podle slov její kamarádky je ale jasné, že Kostková přece jen sama není!

Okolí si jí více všímá

Náznaků, že herečka prožívá romanci jako z červené knihovny, je hned několik. A všímat si jich začalo i její okolí. „Pořád se usmívá, i když zrovna není důvod. Tohle dělají jenom zamilovaní,“ domnívá se jedna z jejích kolegyň. Navíc bývala Kostková vidět až příliš často ve fitness centru na pražském Andělu. Den co den tam podle zdroje z fitka trénovala na běžícím pásu a během cvičení je středem pánské pozornosti. I přesto, že existuje spousta náznaků, že prázdné místo, které po rozchodu s Kracikem, zůstalo Kostkové v srdci, je už zaplněné, herečka odmítá o případném partnerovi mluvit.

reklama
reklama