Můj čas na kafíčko

Tají kvůli tučným výdělkům, že je těhotná?

Můj čas na kafíčko

Zdá se, že česká seriálová hvězda konečně našla životní lásku. Jenže takřka idylický vztah může zhatit nezkrotná touha po slávě a kariéře.

Pomalu není týden, abychom se nedozvěděli něco nového ze vztahu herečky Evy Burešové (28) a televizního šéfkuchaře Přemysla Forejta (34). Už poměrně dlouho hovoří o sňatku, teď k tomu přibylo těhotenství. Jak je to doopravdy a proč s tím dělají takové tajnosti?

Nepochybně je pravda, že se dříve lidé brali po mnohem kratších známostech, ale od začátku vztahu Evy Burešové (28), hvězdy nejsledovanějšího seriálu, a televizního MasterChefa a majitele prestižní restaurace Přemysla Forejta (34) uběhl už rok a čtvrt a stále se nic neděje.

Dvojice sice zásobuje instagramový profil fotografiemi s důkazy vzájemné lásky, například jak si nechala vytetovat symbol srdíčka jako lásky a rybičky jako víry – ale o svatbě se oba vyjadřují velice

Zbývá vám 89% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden