Moje šťastná hvězda

Tají Laurinová ženatého milence?

Moje šťastná hvězda

Vybrala si herečka znovu muže, který jí zlomí srdce? Bohužel tomu vše nasvědčuje, protože její objev prý nemá vyřešenou minulost.

Konečně ta pravá láska? Sabina Laurinová (52) si prý myslí, že ano. Má to ale háček. Povídá se, že její nový partner nemá vyřešenou minulost!

V lásce měla herečka Sabina Laurinová (52) dlouhé roky smůlu. Když už si myslela, že je to ten pravý, tak skončila se zlomeným srdcem. Stalo se to tolikrát, že si možná mnozí začali myslet, že raději zůstane sama.

Hvězda seriálu ZOO ale na muže nikdy nezanevřela a mělo se jí to vyplatit. Náš zdroj z jejího blízkého okolí tvrdí, že je už několik měsíců šťastně zadaná.

Přátelé tvrdí, že s ní nic nehne

Ačkoli jí v břiše poletují ze samé lásky neposední motýli, bohužel tu je jedna komplikace. Její vyvolený má být ženatý a do rozvodu se podle našich informací zrovna

Zbývá vám 84% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden