Tají návrat k bývalé lásce?

Třeba to ještě zkusí.

Tajnůstkaření jde Pavlu Liškovi (50) opravdu dobře. Tak kupříkladu rozchod s dlouholetou partnerkou Barborou Polákovou (38) dokázal herec ze seriálu Špunti na cestě tajit několik let.

Se zpěvačkou, s níž má dvě dcery Ronju (6) a Riku (5), oficiálně ohlásil rozchod v loni v létě. A své prohlášení dvojice korunovala zprávou, že už spolu jako partneři nežijí tři roky. Pro veřejnost to byl tedy v tu chvíli možná šok, ale pro bývalé partnery už stará vesta.

Zkouší, jak by mu slušela Pavla Gajdošíková alias Jitka ze Špuntů na cestě?

Spokojená rodinka

„My to vlastně dlouho neměli potřebu oznamovat nějak oficiálně. Asi jsme si ten čas potřebovali nechat pro sebe, nejdříve tak nějak zesílit,“ řekla Barbora a oba tehdy prohlásili: „I když se nemáme, máme se,“ čímž dali najevo, že i po rozchodu mají pěkný vztah.

A to dle všeho stále trvá. I dnes se snaží fungovat jako rodina, už kvůli svým dcerám, a tak spolu tráví hodně času. „My jsme hodně často i dohromady. Jezdíme společně na hory, slavíme Vánoce nebo třeba lyžujeme,“ říká herečka a zpěvačka.

Zatloukat...

Je jejich rozchod definitivní? Nebyli by první ani poslední pár, který si k sobě opět našel cestu. Přestože jsou Pavel s Barborou od sebe už více než tři roky, ani jeden dosud světu oficiálně nepředstavil žádného nového partnera.

Ale vzhledem k tomu, jak dobře umí dvojice držet tajemství, nemůžeme zřejmě čekat, že by se s novými známostmi hned chlubili veřejnosti. A co víc, pokud dokázali tři roky tajit svůj rozchod, na případné ohlášení návratu si zřejmě budeme muset ještě hezky dlouho počkat.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden