Tají nového partnera?

Je snad nejštíhlejší za celou svoji kariéru. Zpěvačka Heidi Janků (58) zhubla na neuvěřitelných 55 kilogramů, ale co za touhle proměnou stojí?

Přednedávnem si zpěvačka zlomila ruku, což asi jejímu hubnutí tak trochu napomohlo. Neměla moc náladu a ani sílu pravidelně si vařit, a proto začala ztrácet na váze. Pak ale nečekaně prozradila, že je za tím možná i něco trochu jiného.

Už dlouho byla sama, nastal konečně čas na změnu?

Heidi se měla totiž zakoukat do fešného ošetřujícího lékaře, který se jí o ruku staral. Možná proto se rozhodla v hubnutí pokračovat, asi na něj chtěla udělat dojem.

Janků je přece jenom bez chlapa už pár let, měla mít jen pár nevinných románků, ale nic vážného. Tentokrát by se to ale mohlo změnit, když se kvůli muži odhodlala k takové změně. Necháme se překvapit, snad nám ho Janků brzy představí.

Už by bylo načase, letos to budou už čtyři roky, co její manžel Ivo Pavlík (†84) zemřel, a dlouhou dobu neměla na jiného muže ani pomyšlení.  Teď jí nejspíš došlo, že samota je hodně smutná a ona je přece jenom ještě moc mladá na to, aby kráčela životem jen tak.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden