Tají před manželkou milenku?

Jistě mají našetřené milionové sumy, peníze jsou ale v poslední době jejich hlavním tématem. Herečka Zlata Adamovská (61) hraje se svým manželem Petrem Štěpánkem (71) v seriálu Ordinace v růžové zahradě a jejich výdělky jsou víc než pohádkové.

Kvůli pozastavenému natáčení se jim však přísun peněz zastavil, stejně jako všem ostatním. Zlata z toho údajně dělá hroznou vědu a pořád má potřebu o tom diskutovat.

Podle Petra je to naprosto zbytečné, protože s tím zkrátka nic nezmohou. Navíc situace se už začíná dávat zase do pořádku a brzy budou moct své jmění zase vesele rozmnožovat. Dusná atmosféra ale měla začít Petrovi pořádně vadit a možná proto je teď raději venku než doma s manželkou.

Vymlouvá se na kamarády

Štěpánek byl doma se Zlatou několik měsíců, a je proto pochopitelné, že chce teď trávit nějaký čas i se svými kamarády a kolegy. Údajně často chodí na vycházky a Adamovské má tvrdit, že si jde sednout do hospody nebo do baru. Je to ale skutečně tak?

V poslední době má totiž tuhle verzi tvrdit své choti nějak moc často. V minulosti údajně ani netrávil tolik času s kolegy a nebyl to žádný velký pijan. Schůzky s tajemnou kráskou?

Čas od času byla nejspíš Petrova verze příběhu skutečně pravdivá. Sám přiznal, že když mají doma dusno, raději se sebere a jde pryč, než aby se hádal. Zřejmě ale ne vždy.

Štěpánek bývá údajně čas od času vídán po boku neznámé, o něco mladší krásky. Kdo to byl a za jakým účelem se s Petrem sešla? Možná jde o pracovní schůzku, ale kdoví. Zatím ale není jisté, zda jde třeba o milenku. Ovšem už to, že ji nejspíš před Zlatou tají, je podivné.

Už dříve byl nevěrný

Adamovskou by ani ve snu nenapadlo, že by jí mohl být Štěpánek nevěrný. Mají teď sice nějaké problémy jako každý pár, ale to podle ní není konec světa. Jeho neustálé vycházky jí taky nijak nevadí.

Chápe, že si od ní Petr asi potřebuje trochu odpočinout a alespoň se tím trochu vyčistí atmosféra. Co by dělala, kdyby se Štěpánkova nevěra skutečně prokázala?

Vždyť se Zlatou se stýkal ještě v době, kdy byl ženatý s Vlastou Janečkovou (†77), i když údajně nepřekročili kamarádskou rovinu. Navíc Zlata sama musela řešit nevěru, když ji podváděl její tehdejší manžel Radek John (65), a jistě by nic podobného už ve svém životě zažít nechtěla.

Byl by Štěpánek schopný ohrozit své manželství? Celou tuto zapeklitou situaci by ale mohly vyřešit peníze. Manželé se totiž zase brzy vrhnou na natáčení, zase spolu budou trávit spoustu času a Štěpánek pak bude pod dozorem.

Co je může zase usmířit?

Veškerou svou pozornost bude zase soustředit na svou ženu, do které se před lety tak bláznivě zamiloval. Těžko se mu teď bude utíkat za jinou ženou. Snad tedy skutečně o nic nejde a oni se usmíří.

reklama
reklama

Komentáře