Tají před všemi, že je těhotná?

Svatbu už má Eva Perkausová za sebou, a tak přichází čas na založení rodiny. Souhlasí ale i Hecko?

Krásná televizní moderátorka Eva Perkausová (28) rozhodně neztrácí čas. Svého partnera, podnikatele Ivana Hecka (39), už si vzala za manžela a nedávno promluvila i o společné rodině. Byly to jen prázdné fráze, anebo před všemi skrývá, že už je těhotná?

Scharismatickým podnikatelem Ivanem Heckem (39) tvoří Eva Perkausová (28) pár už pět let. I tak ale bylo pro veřejnost velkým překvapením, když se provalilo, že se tajně vzali na exotickém ostrově Mauriciu. Přijde další šok v podobě těhotenství modrooké blondýny?

Vše tomu poslední dobou nasvědčuje. Moderátorka ještě předtím, než potkala Ivana Hecka, vystřídala několik mužů, a to včetně známého pražského podnikatele Antonína Charouze (67), který jí podle mnohých spekulací měl pomoci k tomu, aby

Zbývá vám 84% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden