Moje sladké tajemství

Tají přede všemi nového chlapa?

Moje sladké tajemství

Každého muže odežene, teď to ale vypadá, že se konečně začíná blýskat na lepší časy.

Po rozvodu měla Vanda Hybnerová (55) na chlapy spíš smůlu. Nějaký čas sice randila s mladším fešákem, se kterým to vypadalo slibně, není to ale tak dávno, co se nechala slyšet, že je zase sama jako kůl v plotě. To se však mělo v posledních týdnech změnit!

Volný čas vyplňují hvězdě nekonečného seriálu Ulice a ZOO hlavně její dva vnukové a milovaná farma na Vysočině. Tedy alespoň tak to Vanda Hybnerová (55) tvrdí. Nedávno se dokonce nechala slyšet, že je stále bez chlapa, protože prý od sebe každého hned odežene.

Jak se ale zdá, jsou to jen klasické povídačky, aby nikdo nepřišel na to, že je opět zamilovaná až po uši. Podle některých jejích kolegů už totiž několik týdnů

Zbývá vám 86% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden