Tají románek se svým kolegou?

Už delší dobu se spekuluje o tom, že hvězda seriálu Ulice Linda Rybová (43) není v manželství s Davidem Prachařem (60) úplně spokojená. Hodně ji trápí především fakt, že je na všechno sama. Nejenom, že prý finanční stabilitu v rodině zajišťuje především ona, ale také ji hodně vyčerpává to, že se jí nedostává příliš pomoci manžela v rámci výchovy dcer Rozárie (15), Josefíny (14) a syna Františka (10).

Opravdu to vnímá jen jako práci? Není tak divu, že si Linda v poslední době vysloveně užívá dějové linky, kterou jí připravili scenáristé seriálu Ulice. Tam totiž představuje ženu, s níž se rozešel manžel, ovšem zamilovala se poměrně krátce potom do jiného muže, kterého v seriálu představuje Martin Finger (48).

Herečka už asi není po boku Prachaře tak spokojená.

Navíc neplatí to, že si rozumí jen v oblíbené Ulici, ale prý si nejsou vůbec lhostejní ani v soukromém životě. Ba naopak to vypadá, že to mezi nimi jiskří! „Linda je partnerka přesně podle mého gusta,“ svěřil se Finger, který je přitom stejně jako Linda v manželském svazku.

Chtěl dělat něco jiného Možná se ale ani on necítí doma příliš dobře. Přece jen prý bylo jeho celoživotním snem být kriminalistou a údajně právě i kvůli starostlivosti své ženy nakonec podlehl přemlouvání dobrého kamaráda Ondřeje Sokola (47), který ho prý k herectví dostal.

Že by mu tak chyběl adrenalin a trochu toho vzrušení, a proto si tak užívá s Lindou? V seriálu už si dali několik vášnivých polibků a působili přitom tak uvěřitelně, jako by si to předem trénovali v soukromí.

Dokonce mají i velkou podporu fanoušků a sem tam se objeví na internetu i komentář, který naznačuje, že by jim to slušelo i v normálním životě. Budou spolu potají? Oba ale mají rodiny, a pokud je to k sobě táhne i mimo pracoviště, nejspíše budou nuceni to tajit, i když je pravdou, že právě Linda už jedné ženě manžela přebrala a od té doby jí Dana Batulková (61) nemůže přijít na jméno.

S Fingerem hraje v Ulici, kde si svou dějovou linku náramně užívají.

Bude se minulost opakovat a přestane Lindu bavit manžel, který ji má neustále ignorovat, a dokonce jí prý i občas zesměšňovat? Martin totiž působí jako muž, který by pro svou milou dýchal a klidně jí i snesl modré z nebe, a přesně někoho takového po boku Linda momentálně potřebuje.

Dlouhodobě je totiž z jejích vyjádření patrné, že někoho takového v Davidovi prostě nemá, a těžko se na tom bude něco měnit. Aby se tak nestalo, že Prachař doplatí na svůj přístup a ona ho opustí. A klidně v tom ani nemusí mít prsty Finger. Ten totiž může jen Lindě ukázat, že ne všichni muži se k ženám chovají tak, jako to dělá David.

.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden