Tají rozchod s přítelem?

Nad vztahem s otcem jejího syna už se dlouho spekuluje. SANDRA NOVÁKOVÁ (38) se možná měla touhle dobou už vdávat, zatím ale čeká marně. Nedošlo snad místo veselky na utajený rozchod?

Za pár dnů uběhne už půl roku od doby, kdy ji požádal o ruku. Že by ale došlo k nějakému posunu směrem ke šťastnému manželství, o tom se nejspíš nedá ani trochu mluvit. Vypadá to totiž, že u Sandry Novákové (38) a jejího snoubence Vojtěcha Moravce (33) je všechno ve skutečnosti úplně jinak.

Proč se tak moc změnila?

Už pouhých pár týdnů po tomto romantickém gestu se začaly dít divné věci. Na povrch totiž začal vyplouvat fakt, že by měl být herečce její partner, který se živí jako filmový režisér, nevěrný. Co je na tom ovšem pravdy, to se zatím neví.

Nicméně herečka, která byla vždycky jeden velký úsměv, je nyní až nápadně smutná. Poslední dobou si nelze nevšimnout, že ač se snaží být veselá, moc jí to nejde. Nedávno se dokonce po boku Moravce objevila na jedné z akcí.

Ke krásným šatům zvolila paruku, která dala vyniknout jejímu obličeji. Nejednomu oku tak nemohlo uniknout, že herečka výrazně pohubla. Už tehdy byla kost a kůže, teď je to ale ještě horší.

Nikdo netuší, zda to byl úmysl nebo za tím stojí něco vážnějšího. Je snad její nová vizáž součástí nějakého televizního nebo filmového projektu? To je možné, Nováková totiž přiznala, že zrovna s Moravcem připravují film, ve kterém bude hrát i jejich společný syn Mikuláš (4,5).

Projevily se na ní dlouhodobé problémy?

Co když ale herečka hubne, protože má nervy nadranc? Jaké to asi musí být, když se na ni ze všech stran valí informace o tom, že ten milující partner, se kterým chtěla navěky spojit svůj život, má zřejmě i jiný objekt zájmu než jenom ji.

Třeba se partneři už v tichosti rozešli a spolupracují už jen na společném filmu. Teď spolu sice byli ve společnosti, i na sociálních sítích se pořád objevují se svým synem, jejich chování je ale přinejmenším podivné.

Tytam jsou jejich zamilované fotografie, všechno, co nyní zveřejní, je na první pohled dost hrané. Je tak možné, že už spolu opravdu nejsou. Třeba nechtějí, aby to věděl jejich malý synek a nemotali mu zbytečně hlavu.

Bojí se, co by na to řekli lidé?

Herečka už totiž má z minulosti jeden škraloup. Tehdy měla být nevěrná příteli, producentovi Janu Nejedlému (49), se kterým strávila celých pět let, a to právě s Moravcem. Co když se jí nyní všechno zpětně vrací?

Nejedlý byl totiž tenkrát z jejího chování vyloženě zničený, dokonce měl začít pít a nakonec se ze všeho zhroutil. I tehdy se vše Sandra snažila udržet pod pokličkou, takže ani dnes nic ze soukromí neprozrazuje, když sama moc dobře ví, že karma je zkrátka někdy nelítostná.

reklama
reklama

Komentáře