Tajná svatba jako počátek nového a lepšího života

Ona je sova, on je skřivan. Přesto je jejich manželství téměř dokonalé. Ti dva se totiž báječně doplňují, společně cestují a vše si fotografují.

Půvabnou LJUBU KRBOVOU (62) a ONDŘEJE NEFFA (76) spojuje nejen velká láska a vášeň pro cestování, ale bohužel i jedna strašlivá událost. Ljuba totiž stála oddaně po Ondřejově boku, když zjistil, že jeho dcera záhadně zmizela.

Herečka Ljuba Krbová (62), známá především z seriálu Ulice, fandí moderním technologiím. Ostatně, má k tomu docela dobrý důvod. Vždyť se právě díky textovým zprávám zamilovala do svého současného manžela, spisovatele Ondřeje Neffa (76). Jeho esemesky Ljubu tak okouzlily, že je má dodnes schované.

Spletla si ho s tatínkem

Ti dva se poprvé setkali v literární kavárně, když Ondřej četl svou povídku. Ljuba tam tehdy byla se svou šestnáctiletou dcerou Annou (34), a když si k nim Ondřej přisedl, spletla si ho s jeho tatínkem, také spisovatelem Vladimírem Neffem (†74).

Do té doby totiž nečetla sci-fi literaturu, a tak ani náhodou netušila, že Ondřej zdědil umělecké geny po svém otci. Jen krátce nato si ti dva zašli na víno. Pak každý odjel na dovolenou. Ljuba se svou dcerou a Ondřej se synem Davidem (50) z prvního manželství. A protože v sobě našli

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře