Tajná svatba Dary Rolins se nezadržitelně blíží

Chce Nedvěd veselkou vyžehlit své hříchy?

Víc než rok se čeká, kdy se DARA ROLINS  (50) a PAVEL NEDVĚD (51) pochlubí fotkami ze svatby. Blíží se jejich velký den, nebo ne?


Partneři se nedávno objevili na svatbě jednoho z velkých kamarádů bývalého nejlepšího fotbalisty Evropy. Okamžitě se začalo mluvit o tom, kdy Daru Rolins (50) její miláček požádá o ruku.


Podle některých informací už se tak dokonce stalo! Pavel Nedvěd (50) se prý nechal unést romantikou okamžiku a krásami italské Umbrie, kde se veselka konala. Co na to ale zpěvačka?


Jako by si nebyla jistá


Někteří jejich známí tvrdí, že o svatbě už mluvili několikrát. Ale vždy oba zdůrazňovali slovo „tajná“. Veřejnost by se tak zřejmě vše dozvěděla až ze sociálních sítí, když už by bylo po všem.


Šušká se , že se do svatby příliš nehrne.

Zároveň se ale ozývají hlasy, že se Rolins svatby bojí. Prý nechce pokazit kouzlo okamžiku a štěstí, které s Nedvědem momentálně prožívají. Mluví se i o tom, že v ní stále hlodá červíček pochybností.

Strach z nevěry

Nedvěd jí měl být nedávno nevěrný s fanynkou. Alespoň tak o tom referovala některá média. Takže je možné, že Nedvěd by případnou žádostí o ruku žehlil své „hříchy“.Také není úplně jasné, kde vlastně bude pár trvale žít.

Bývalý sportovec se zpět do České republiky příliš nehrne. Nedávno si se zpěvačkou pořídili pozemek za zhruba milion eur v Tronzanu u kouzelného jezera Maggiore.

Povídá se ale, že Dara si zase malovala, že si postaví luxusní hnízdečko lásky v Divoké Šárce. Místo svatebních zvonů se tak klidně může stát, že Rolins uslyší troubení stěhováků, až si bude balit kufry...

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden