Můj kousek štěstí

Tajná svatba v exotickém ráji

O přípravách na svatbu Eva Perkausová (27) dlouho mlžila, aby nakonec všechny překvapila. Vdala se v tichosti, na dovolené a následně se tím, že je z ní vdaná paní, pochlubila v přímém přenosu. 

To je ale překvapení, z krásné zprávařky je vdaná paní! Eva Perkausová (27) je známá tajnůstkářka. Loni se jí podařilo tajit zásnuby a nyní se stihla i v tichosti provdat a světu tuto novinku oznámit až o několik dní později, a to vskutku originálním způsobem.

Omračující šperk

Eva se svým, dnes už manželem, urostlým podnikatelem Ivanem Heckem (39) ráda tráví zimní dovolenou v teple. V prostředí luxusního resortu na Maledivách byla loni v únoru dokonce požádána o ruku.

Na prsteníček jí partner tehdy nasadil prsten s obřím třpytivým briliantem, který poté nepřehlédli ani diváci zpráv, které kráska moderuje. Od té doby se jí každý ptal, kdy bude svatba, jaká bude či jaké bude mít šaty.

Do plánování svatebního dne se ale snoubenci vůbec nehrnuli. Tedy, alespoň tak to vypadalo. Moderátorka stále tvrdila, že vše nechávají plynout.

„Svatba určitě bude, ale kdy, to nevíme ani jeden. Nejsme moc plánovací typy a jednáme spíš spontánně,“ mlžila, ale zároveň se netajila tím, že by si přála stihnout svatbu do roka a do dne.

A to se jí nakonec také podařilo! Se snoubencem letos v lednu sbalili kufry a pláchli za teplem na ostrov Mauricius, odkud Eva zásobovala své fanoušky sexy fotkami v plavkách.

Vzhledem k tomu, že před časem nevyloučila možnost, že by svatba mohla proběhnout i v zahraničí, všichni s napětím očekávali, zda se blondýnka nepochlubí ještě jinými snímky – těmi svatebními.

Nové příjmení

Dvojice ale byla i nadále tajemná, jako hrad v Karpatech. A že se nejednalo jen o obyčejnou dovolenou, ale rovnou i o svatební cestu, prozradila moderátorka až po návratu, a to přímo při moderování zpráv.

„U Hlavních zpráv vás vítá Roman Šebrle a Eva Hecko Perkausová,“ představila se na začátku vysílání novým příjmením a všem tím vyrazila dech.

Ihned po skončení zpráv byla zasypána gratulacemi a následně se na internetu pochlubila i svatebními fotkami.

„Byla to opravdu krásná, milá a čistá svatba. Bílý písek, moře a palmy,“ prozradila detaily svého dne s tím, že svatba v exotice byla pro ni splněným snem.

Svatba kvůli dětem?

„Kromě toho, že jsem manželka a mám manžela, časem může přijít rodina. Děti do budoucnosti chceme a přejeme si, aby se narodily do rodiny. To byl také jeden z důvodů, proč jsme se vzali,“ říká nyní Eva.

Můžeme se tedy těšit, že brzy oznámí těhotenství, nebo bude i s tímto životním milníkem dlouho tajnůstkařit?

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden