Můj kousek štěstí

Tajně se vzali!

S Kunešem se už jednou rozešli, Kristina tak může doufat, že tahle svatba vztah konečně zpečetí

To je tedy bomba! Kristina Kloubková (45) a Václav Kuneš (47), jak teprve teď vychází najevo, si na silvestra 2020 uspořádali v přísném utajení svatbu.

Vzali se na posvátném keltském místě. Ocitli se tam s partou lidí a Kristininou nejlepší kamarádkou, která má oprávnění oddávat. „Blanka začala ten obřad a Vašek řekl jo,“ vzpomíná půvabná moderátorka.

Potom začala Kristina brečet a brečela i Blanka. Načež řekla jo i Kristina. Aby došlo i ke svatební hostině, značně netradiční, opekli si buřty.

Prstýnky si nechali zhotovit dodatečně. No teď už nejspíš každému dochází, že to vlastně žádná opravdová svatba nebyla, jen taková nanečisto, a že už by bylo skutečně na čase, aby sympatický tanečník a choreograf sebral odvahu, poklekl, požádal krásnou partnerku o ruku a oženil se s ní doopravdy. Z čeho má takový strach?

Kristina by se vdávala ráda, její dcera Jasmína (10), kterou má s expartnerem Karlem Moravcem, si Kuneše oblíbila, a tak je s podivem, proč do toho dvojice konečně nepraští. „Jasmínka Vaškovi k narozeninám napsala, že ho má ráda, že by si přála, abychom se nikdy nerozešli,“ zasněně konstatuje okouzlující blondýnka.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden