Tajný románek v Ulici?

Nové tváře oblíbeného seriálu HANA BAROŇOVÁ (36) a FILIP ČAPKA (46) mají k sobě prý hodně blízko. Jak to ovlivní jejich životy mimo kamery?

Sedli si hned na první dobrou. Herečka Hana Baroňová (36) a Filip Čapka (46) si nejsou cizí. Už v minulosti se potkali na filmovém place a dost si rozuměli.

Tudíž je pro ně natáčení nekonečného seriálu Ulice, kde hrají manžele, spíš příjemnou záležitostí než nudnou prací. Tráví spolu každý den a zatím si na nervy nelezou, ba naopak.

Rychle si na sebe zvykli

Hned po prvním natáčení si spolu vyrazili na kávu, u které se měli zdržet skoro dvě hodiny. ,,Úplně jsme koukali, jak si sedli. Jsme za to opravdu rádi,“ prozradila s úsměvem producentka seriálu.

A nebylo to poslední posezení, které podnikli. Kromě toho spolu mají údajně přicházet i na natáčení. Jsou zkrátka nerozluční.

Pořád se objímají

Spekuluje se, zda ti dva netají románek. Jak je ale známo, oba mají poměrně fungující rodiny, které by asi jen tak nechtěli opustit. Nebo je vše jinak? Sám charismatický herec Filip přiznal, že se mu jeho nová kolegyně líbí a dobře se mu s ní pracuje. Ani ona si na něj zatím nestěžovala.

Říká se, že se dokonce už několikrát sešli i mimo kamery. Jenže jak herečka snáší fakt, že je Čapka už patnáct let ženatý s herečkou Zuzanou Čapkovou (45) a má dítě? Očividně je do Filipa zamilovaná a v rozhovorech naznačila, že se na natáčení těší hlavně na něj.

„Vždy když se vidíme, tak se obejmeme,“ prozradila. Pro Čapku je jistě příjemné, že se kolem něj o deset let mladší kolegyně pořád točí, visí mu očima na rtech a zbožňuje ho. Doma už se mu takového obdivu po tolika letech asi nedostává. Možná se nám tu klube nový milenecký pár!

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden