Moje sladké tajemství

Tak čau, Veroniko, chci si užít důchod!

Stropnického mladá milenka si prý naplánovala, že ho rozvede.

Když Veronika Žilková (60) rozhlásila, že jí manžel Martin Stropnický (65) dal kopačky, neodpustila si poznámku, že má mladší ženu. Tvrzení vzala zpět, teď se ale ukázalo, že mladice v tom je.

Ponížená Žilková (60) nyní tasila znovu své zbraně. „Před pár týdny jsem se dozvěděla pravou podstatu toho, proč od nás manžel odešel,“ je upřímná Veronika. „Je zamilovaný a jeho zamilovanost trvá necelé čtyři roky,“ sdělila rezignovaně s tím, že proti tomu nic dělat nemůže.

Aféra s mladicí možná zničí Martinovi kariéru.

Médiím dala tip na údajnou Stropnického (65) milenku bývalá pracovnice ambasády v Izraeli. Má jít o konzulární asistentku, asi 30letou Markétu Horňákovou, která nastoupila na ambasádu v Izraeli v roce 2016. Prý se měla chlubit tím, že Stropnického rozvede.

Její muž se jí „odvděčil“ tím,že si našel mladší milenku.

Je zvláštní, že shodou okolností, když Žilková zveřejnila, že ji manžel opustil kvůli jiné, kontaktoval média „anonym“, jenž odhalil identitu oné sokyně v lásce.

I kdyby ale tuto jistou pomstu rozehrála sama Veronika, a ne nějaká pracovnice ambasády, nelze se jí jako zhrzené ženě divit. Obzvlášť když jí muž prý řekl, že si chce prý na stará kolena ještě užít.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden