Můj kousek štěstí

Tak dlouho krásné kolegyni nadbíhal, až mu podlehla

Můj kousek štěstí

Když se poprvé potkali, nejspíš by ani ve snu neřekli, že budou jednoho dne tvořit jeden z nejharmoničtějších párů v českém showbyznysu.

Hádky u nich nemají skoro žádný prostor. A když už se k nějaké rozepři schyluje, tito herečtí manželé ji vždy zaženou svým proslulým smyslem pro humor.

Když se poprvé seznámili na natáčení snímku Trio, neudělal prý Jan Kraus (69) na Ivanu Chýlkovou (59) vůbec dobrý dojem. „Byl to takovej malej skrček s velkým zadkem,“ popsala herečka o mnoho let později se svým typickým smyslem pro humor.

Jak už to tak ale bývá, osud nám někdy do cesty přihraje právě toho partnera, který se nám zpočátku ani trochu nelíbil. Než se skutečně dali dohromady, uplynulo spoustu času a podle herečky se její budoucí manžel musel pořádně snažit, aby

Zbývá vám 92% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden