Tak kde je nějaký ten chlap?
Samota tíží

Štěstí ve hře, neštěstí v lásce. V případě Vandy Hybnerové (53) by toto staré české přísloví znělo: štěstí v práci, neštěstí v lásce.

Dcera Borise Hybnera (†74) je jednou z našich nejobsazovanějších hereček, nejnověji ji můžeme vídat v seriálu ZOO coby Stáňu Smíškovou, ošetřovatelku lemurů.

Kde je Choura?!

Nejspíš jí spadl ze srdce obrovský kámen, protože se v době koronavirové izolace obávala, že už snad ani nedokáže znovu stanout před diváky a že se z té nečinnosti zblázní. „Mám pocit, že už dávno nejsem herečka,“ naříkala.

Ještě ke všemu prodělala komplikovaný covid-19 a ztrácela pak paměť, což je pro ženu její profese to nejhorší. „Nevzpomínala jsem si na názvy, na jména,“ hořekovala. Na pomoc jí naštěstí přispěchal Richard III.

Zní to zvláštně, ale díky zvukomalebným veršům v této Shakespearově divadelní hře, v níž hraje královnu Alžbětu, se blondýnce podařilo paměť opět nastartovat. To je ta dobrá zpráva. Ta špatná spočívá v tom, že Richard III. jako by byl jediným mužem, který se v její blízkosti vyskytuje.

Kam se jen poděl její mnohem mladší automobilový závodník Jakub Choura (40)? Cožpak už Vanda na lásku úplně rezignovala? Bohužel to tak skutečně vypadá.

Vstup zakázán

Herečka se s o třináct let mladším, sympatickým chlapíkem nikde neukazuje, a v minulosti se nechala slyšet, že si jej do baráku nepustí, neboť doma chce mít klid. Možná se i toto příkré prohlášení podepsalo na zhoršujícím se vzájemném vztahu.

„Jsem takový solitér,“ říkává o sobě exmanželka Saši Rašilova (49). Je nezávislá, emancipovaná a soběstačná, posedlá uměleckou prací a malou farmou na Vysočině. Kolik času jí asi tak zbývá pro eventuálního partnera?

Osamělé večery

Z osamělosti má strach. Dcery Josefína (28) a Antonie (24) vyletěly z hnízda a Vanda chodívá spát, jak říká, sama se sebou. „Máma usíná u filmu a já, obklopená psy a kocoury, koncentrovaně čtu,“ – popisuje večery na venkově.

Ráno vstává s kohoutím zakokrháním, vypije bylinkový čaj a pracuje celý den venku, stará se o spoustu zvířat včetně koní, poníků a ovcí, o zahradu, o stromy. „Existuje prý píseň, že každý chlap se zamiluje do holky od koní, ale jenom na chvilku. Proč tak mužům vadí, když žena miluje koně?“ diví se.

Související články
Někdy se musí herečka ze seriálu ZOO Pavla Tomicová (62) cítit, jako kdyby snad byla prokletá. Takovou smůlu v lásce, jako ona, má totiž opravdu jen málokdo. Když už si myslela, že po období smutku přichází čas na štěstí, došlo prý na další zklamání. Českým showbyznysem kolují informace, že ji měl zklamat sympatický kolega ze ZOO Robert Nosek. Tohle opravdu […]
A je to tady! Po dlouhých 14 letech se herečka Tereza Brodská (56) vrací do nekonečné Ulice. Jak jsme vás již informovali, na Primě se sympatická černovláska nedohodla na podmínkách nového projektu, a tak dala televizi vale a naskočila ke konkurenci, kde ji přivítali s otevřenou náručí. Jenže ne zrovna všechno je asi zalité sluncem. […]
Můj čas na kafíčko / 22.7.2024
Na filmovém festivalu v Karlových Varech si připravil moderátor Leoš Mareš (48) velké překvapení. Obarvil se na blond! Tím překvapil nejen své fanoušky, ale především manželku Moniku (43), která s hořkostí shledala, že momentálně vypadá Mareš jako jeho bývalá žena, která je také odbarvená. A bylo vidět, že jí to rozhodně není po chuti! Že by v tom trojúhelníku panovala […]
Tají Bohdalová vážnou nemoc?
premium
Moje šťastná hvězda / 22.7.2024
Její kariéra byla bohatá, a ačkoli si to nikdo nedokázal představit, nejspíš je u konce. Herečka Jiřina Bohdalová (93) má prý vážné zdravotní problémy a jiná možnost nejspíš neexistuje! Stále hýří pozitivní energií, často se objevuje ve společnosti, jenže to nejspíš brzy skončí. Herečka Jiřina Bohdalová (93) podle našeho tajného zdroje tají vážnou nemoc. Sice […]
reklama
V premium článcích najdete to nejlepší z našich časopisů
Pondělí Běžte svému štěstí naproti
Středa Časopis, který vás naladí do pohody
Středa Týdeník o všem, co hvězdy tají
Čtvrtek To nejlepší, co si ke kávě můžete dát
Čtvrtek Konečně časopis, se kterým vyhrajete
Časopis se kterým minulost nestárne
Nezapomenutelné a milované hvězdy
Můj čas na kafíčko speciál
Extra porce příběhů ze světa slavných
Časopis, který ženám rozumí
Naše časopisy si můžete také výhodně předplatit!
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama

O nás

Jedinečný web, který Vám přináší aktuální zprávy ze světa slavných osobností. Můžete poznat skutečné životy populárních herců, zpěváků či jiných známých celebrit. Odhalit strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend.

Vaše redakce

Copyright © RF-Hobby.cz