Tak trochu adoptovala druhého syna

Tereza Brodská (48)

Sama pochází ze známého hereckého klanu a po svých rodičích zdědila nejen krásu, ale hlavně talent. Její maminka Jana Brejchová (76) a otec Vlastimil Brodský (†81) na ní však kvůli pracovní vytíženosti neměli v mládí mnoho času. Snad právě proto se jejich dcera Tereza Brodská (48) rozhodla jít jinou cestou a vždycky prý věděla, že bude-li mít někdy děti, bude o ně vzorně pečovat. A dětí prý chtěla mít kupu! Se svým manželem, uznávaným fotografem Herbertem Slavíkem (53) se jí však nakonec podařilo zplodit jen jediného syna Samuela (20). Ten už je dospělý, má přítelkyni a zanedlouho vyletí z rodného hnízda. Snad právě proto vstoupil před časem do života herečky Terezy Brodské nový mladík, kterého prý herečka z Ulice přijala téměř za vlastního.

Její péče a rad si váží

„ Šimon je tak skvělý a talentovaný. Mám ho moc ráda a vlastně jsem si ho tak trochu adoptovala. Mám k němu hodně blízko a mám tendence se o něj starat, “ říká Brodská na adresu mladého nadějného filmaře Štafana Štefanidise (20), s nímž právě natáčí jeho studentský film s názvem Nehoda. Mladý režisér je přitom věkově tak blízko právě jejímu vlastnímu synovi! Ten však už nemá zájem, aby mu jeho matka radila a řídila jeho život. Štefanides na rozdíl od Samuela o hereččinu péči stojí. Brodské si váží nejen jako osobnosti, ale hlavně jako herečky a profesionálky.
Snad i proto jí naslouchá a její rady i starostlivost mu lichotí. A stále krásné Tereze Brodské, která už se zřejmě dalšího vlastního dítěte nikdy nedočká, tak „druhý syn“ vynahrazuje to, co jí ten vlastní dát nedokáže.

reklama
reklama

Komentáře