Můj kousek štěstí

Tak trochu adoptovala druhého syna

Tereza Brodská (48)

Sama pochází ze známého hereckého klanu a po svých rodičích zdědila nejen krásu, ale hlavně talent. Její maminka Jana Brejchová (76) a otec Vlastimil Brodský (†81) na ní však kvůli pracovní vytíženosti neměli v mládí mnoho času. Snad právě proto se jejich dcera Tereza Brodská (48) rozhodla jít jinou cestou a vždycky prý věděla, že bude-li mít někdy děti, bude o ně vzorně pečovat. A dětí prý chtěla mít kupu! Se svým manželem, uznávaným fotografem Herbertem Slavíkem (53) se jí však nakonec podařilo zplodit jen jediného syna Samuela (20). Ten už je dospělý, má přítelkyni a zanedlouho vyletí z rodného hnízda. Snad právě proto vstoupil před časem do života herečky Terezy Brodské nový mladík, kterého prý herečka z Ulice přijala téměř za vlastního.

Její péče a rad si váží

„ Šimon je tak skvělý a talentovaný. Mám ho moc ráda a vlastně jsem si ho tak trochu adoptovala. Mám k němu hodně blízko a mám tendence se o něj starat, “ říká Brodská na adresu mladého nadějného filmaře Štafana Štefanidise (20), s nímž právě natáčí jeho studentský film s názvem Nehoda. Mladý režisér je přitom věkově tak blízko právě jejímu vlastnímu synovi! Ten však už nemá zájem, aby mu jeho matka radila a řídila jeho život. Štefanides na rozdíl od Samuela o hereččinu péči stojí. Brodské si váží nejen jako osobnosti, ale hlavně jako herečky a profesionálky.
Snad i proto jí naslouchá a její rady i starostlivost mu lichotí. A stále krásné Tereze Brodské, která už se zřejmě dalšího vlastního dítěte nikdy nedočká, tak „druhý syn“ vynahrazuje to, co jí ten vlastní dát nedokáže.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden